O nas

Body Chief to lider branży cateringu dietetycznego.

Codziennie z pasją przygotowujemy pudełka ze zdrowym jedzeniem dla tysięcy klientów. Naszymi odbiorcami są ludzie aktywni i świadomi aktualnych trendów żywieniowych oraz tego, jak ważne jest zdrowe odżywianie.

Naszym zadaniem jest przygotowanie i dostarczenie każdego dnia 5 zdrowych posiłków na cały dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja) do domu lub pracy.

Dzięki nam Klienci nie muszą martwić się o codzienne zakupy, gotowanie, a także o specjalistyczną wiedzę niezbędną do przygotowania zdrowych i zbilansowanych dań. Catering dietetyczny skierowany jest m.in. do osób, które chcą się zdrowo odżywiać, utrzymać bądź stracić wagę, prowadzących sportowy tryb życia, czy zabieganych biznesmenów.

W swojej ofercie posiadamy kilkanaście rodzajów diet (Klienci pokochali szczególnie diety Vege, Sport, Lactose Free czy Junior) o różnych kalorycznościach (od 1000 do 4000 kcal) stworzonych zgodnie z aktualnymi trendami żywieniowymi i skierowanych do osób o różnych potrzebach dietetycznych i preferencjach kulinarnych.

Nasze diety opracowane są przez ekspertów – dietetyków, dzięki czemu zawierają odpowiednio zbilansowane składniki odżywcze dostosowane do potrzeb danej osoby. W swojej ofercie posiadamy również dwie linie detoksu sokowego, które tak samo jak diety zyskały sympatię naszych Klientów.

Jesteśmy pasjonatami zdrowego stylu życia i odkrywcami nowych smaków.

Każdego dnia dbamy o to, by posiłki naszych Klientów były nie tylko prawidłowo zbilansowane, świeże i zdrowe, ale przede wszystkim urzekały smakiem.

Jakość naszych dań i zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego zwracamy szczególną uwagę na produkty, które pochodzą wyłącznie od lokalnych i sprawdzonych dostawców.

Mamy świadomość wpływu prowadzonego biznesu na środowisko naturalne, dlatego stale tworzymy i realizujemy strategię ograniczenia wykorzystywania tworzyw sztucznych i wprowadzenia ekologicznych opakowań, toreb czy sztućców.

Dlaczego warto nam zaufać?

Body Chief to firma z najdłuższym doświadczeniem w Polsce, oferująca franczyzę w dziedzinie cateringu dietetycznego. Posiadamy sprawdzony system działania, dlatego chcemy podzielić się naszymi umiejętnościami, a także zarażać kolejnych Partnerów miłością do zdrowego stylu życia. Gwarantujemy doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu usługami cateringu dietetycznego.

Szukamy Franczyzobiorców

Szukamy Franczyzobiorców, którzy staną się częścią naszej marki i wspólnie z nami będą realizować strategię „Not a diet. Lifestyle.

DOŁĄCZ DO NAS