Współpraca

Naszym Partnerom oferujemy starannie przygotowany model franczyzowy
w oparciu o gotową koncepcję sprzedażową.

W zależności od uwarunkowań lokalizacyjnych, istnieje możliwość nawiązania współpracy w modelu dystrybucyjnym, w którym Franczyzobiorca odpowiada głównie za logistykę, marketing oraz sprzedaż bez konieczności posiadania zaplecza gastronomicznego.

Drugą możliwością współpracy jest model franczyzowy z własną produkcją, gdzie Franczyzobiorca odpowiedzialny jest za przygotowanie zestawów cateringowych, a także za pozostałe płaszczyzny jak logistyka, marketing oraz sprzedaż. Bez względu na wybraną formę współpracy, naszym Partnerom zapewniamy:

  • Jednakowe standardy marki – dbamy o to by niezależnie od lokalizacji nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie,
  • Pełną ofertę produktów – posiadamy bogaty wachlarz diet,
  • Wspólne menu – zależy nam by klient Body Chief w każdym miejscu otrzymał identyczny produkt,
  • Gwarancję wyłączności – Franczyzobiorcy zapewniamy określone terytorium działalności,
  • Gotową koncepcję sprzedażową i promocyjną – dzięki naszemu doświadczeniu podpowiemy jak promować i jak sprzedawać nasze produkty by osiągnąć sukces.

Posiadasz własną restaurację?

Wykorzystaj jej potencjał oferując usługi cateringu dietetycznego!

Czy masz momenty w ciągu dnia, że Twoja restauracja nie pracuje. Mamy pomysł, jak je wypełnić! Sami zaczynaliśmy od prowadzenia małej restauracji. Chcieliśmy, by to miejsce tętniło życiem i zarabiało całą dobę.
Po zamknięciu lokalu dla Gości, dedykowany zespół przygotowywał posiłki diety pudełkowej. W ten sposób maksymalnie wykorzystaliśmy sprzęt, przestrzeń i zasoby ludzkie optymalizując koszty funkcjonowania lokalu.

Jeżeli posiadasz restaurację, Twoje koszty przystąpienia do sieci są relatywnie niskie. Zaoszczędzony kapitał, który miałbyś wydać na wyposażenie kuchni możesz przeznaczyć na działania marketingowe oraz reklamę.

Zapoznaj się z ofertą franczyzy Body Chief i skontaktuj się z nami- jesteśmy przekonani, że rozwiązanie które przetestowaliśmy, sprawdzi się także u Ciebie!

Dwa różne modele współpracy

Model z własną produkcją

Wydatki dostosowania kuchni różnią się w zależności od przygotowania Partnera. Przystosowanie zaplecza do prowadzenia działalności cateringu dietetycznego wynosi od 10 000 do 55 000* euro. Kapitał na pierwsze miesiące funkcjonowania szacuje się na 45 000 euro (personel, reklama, marketing, opłaty urzędowe, paliwo, itp.).

* szacowane koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od przyjętego rozwiązania dla wybranej lokalizacji i założeń sprzedażowych

Model dystrybucyjny

Przewidywany koszt inwestycji: od 45 000 €* (personel, reklama, marketing, opłaty urzędowe, paliwo, itp.).

szacowane koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od przyjętego rozwiązania dla wybranej lokalizacji i założeń sprzedażowych

Franczyza w oparciu o model dystrybucyjny możliwa jest dla terenów przygranicznych z dobrą komunikacją z centrum produkcyjnym w Polsce.

Dołącz do nas